Talep edilen bir satıcı, satın almayı finanse etmeye istekli olabilir. Bu durumda, kredi paketleri, bankalar ve nihai ücretler dahil olmak üzere bir dizi standart finansman engelinden etkili bir şekilde uzak durabilirsiniz. Satıcıyla iyi bir faiz ücreti için pazarlık yapabilirsiniz, ayrıca çok az bekleme ve kalite olabilir – paranızı önceden ayarlamıyorsunuz.

Bir ortak veya refakatçi ile yatırım yapmayı düşünün. Bu teknik aynı zamanda bir finans kurumunu ve kalan masrafları, fazladan ofis işlerini ve size çok daha az geliri de içerebilir. Bir ortaklık planının sizi kazanması ve yatırım yapacak parası olan diğerlerinin ilgisini çekmesi gerekir. Yol arkadaşınız(lar)ınız bu olasılığın harika bir finansman anlaşması, vergi indirimleri, prestij ve kazanç sağlayıp sağlamadığına bakıyor olabilir. Potansiyel arkadaşlarınızdan bazıları kim olabilir? Uzman kişiler topluluğunuza bakın: muhasebeciniz veya doktorunuz, kulüp katılımcıları, ortak kişiler ve arkadaşlarınız.

Ayrıca, anlaşmaları finanse etmek için olanaklar arayan alıcılar da var. Bu durumda, onlara paralarını kullanmaları için ödeme yapacaksınız. İş girişiminiz muhtemelen koruma, likidite ve çok iyi bir yatırım getirisi sağlıyorsa yatırımcıların ilgisini çekebilir. Ayrıca tüccarları çekmek için bir reklam ve pazarlama/reklam ve pazarlama pazarlama kampanyası yaklaşımı benimsemek isteyebilirsiniz. Gazetelerde, broşürlerde, golf ekipmanlarını finanse ederek ve tanıştığınız herkesle ağ kurarak reklam vermeyi düşünün. Görev için bir internet web sayfası oluşturun ve potansiyel yatırımcı kuruluşları için internette arama yapın.. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .