Zamość: Wiesz kim jest mężczyzna ze zdjęcia? Poszukuje go policja

0
107
Zamojscy policjanci poszukują mężczyzny, który w jednym ze sklepów przy ul. Lwowskiej w Zamościu zabrał warte ponad 2 tysiące 700 złotych odkurzacze. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.
Zamość: Wiesz kim jest mężczyzna ze zdjęcia? Poszukuje go policja
Mężczyzna jest poszukiwany za dokonanie kradzieży w sklepie w Zamościu.


30 września bieżącego roku ze sklepu ze sprzętem elektronicznym w galerii przy ulicy Lwowskiej w Zamościu sprawca ukradł odkurzacz. Po prostu wszedł do sklepu i skierował się bezpośrednio do miejsca, w którym ustawione były odkurzacze. Wziął pudełko ze znajdującym się wewnątrz robotem sprzątającym i szybkim krokiem wyszedł ze sklepu, nie płacąc za towar.

REKLAMA

To samo zrobił 18 października. Wartość strat przedstawiciel sklepu oszacował na łączną kwotę ponad 2700 złotych.

Policjanci zabezpieczyli monitoring. Wynika z niego, że w obu przypadkach kradzieży dokonał ten sam mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrost około 175 centymetrów, bardzo krótkie włosy ciemnego koloru, bez zarostu.

Prowadzimy w tej sprawie postępowanie, aby sprawca kradzieży nie pozostał bezkarny i odpowiedział za swoje czyny, prosimy o pomoc w ustaleniu jego wizerunku – apeluje aspirant sztabowy Dorota Krukowska-Bubiło z KMP w Zamościu.

Wszystkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu danych personalnych mężczyzny lub w zlokalizowaniu miejsca jego zamieszkania można przekazywać do Wydziału Kryminalnego KMP w Zamościu dzwoniąc na numer telefonu 47 81 514 22 (od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 15:30) lub całodobowo 47 81 519 00. Informacje w tej sprawie można też przekazać za pośrednictwem poczty elektronicznej pisząc na adres: kmp.zamosc@lu.policja.gov.pl lub zgłosić się osobiście do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przy ul. Wyszyńskiego 2.